Contact - A&T Vastgoed | Aankoop - Taxatie - Vastgoed

Contact

Voornaam is verplicht.
Achternaam is verplicht.
Telefoonnummer is verplicht.
is verplicht.

Hoofdkantoor Kaatsheuvel

Roulet 5
5171 SE Kaatsheuvel
T: 0416-280063
E: info@atvastgoed.nl

Direct opdracht geven

Maak kennis met ons team

Toine Luijten

Register makelaar / taxateur

toine@atvastgoed.nl

06-43806697

Willem-Jan Zwaans

Register makelaar / taxateur

wj@atvastgoed.nl

0651385038

Robin van Pelt

Register makelaar / taxateur

robin@atvastgoed.nl

0683938857

Mayke Luijten

Planner / telefoniste / administratie

info@atvastgoed.nl

0416280063

Joost Hoekman

Register makelaar / taxateur

joost@atvastgoed.nl

0642165997

Jurgen Gommers

Bouwkundig inspecteur

jurgen@atvastgoed.nl

0611447505

Rik Luijten

Bouwkundig medewerker

rik@atvastgoed.nl

0416-280063

Maja van Eerd

Register Taxateur

maja@atvastgoed.nl

0639265672

Bram Bongers

Register makelaar / taxateur / bouwkundig inspecteur

bram@atvastgoed.nl

06-42359199

Edwin Kalee

Bouwkundig inspecteur

edwin@atvastgoed.nl

06-22273757

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Schrijf u in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws!

Naam is verplicht.
Wat interesseert je het meest? is verplicht.

A&T vastgoed is aangesloten bij NWWI, NRVT, VBO, SCVM, Sertum, Vakkundig gekeurd en erkend door NHG en alle banken in Nederland.