Vestigingen - A&T Vastgoed | Aankoop - Taxatie - Vastgoed

Vestigingen

A&T Vastgoed de Langstraat

Roulet 5,
5171 SE Kaatsheuvel
T: 0416-280063
E: toine@atvastgoed.nl
KvK nummer: 69057966
BTW nummer: 8577.09.975.B01
Vestigingsdirecteur: Toine Luijten
Register NRVT: RT816573578
VBO lidnummer: 1206344

A&T Vastgoed Breda

Lange Weide 211
4827 MB Breda
T: 06-83938857
E: robin@atvastgoed.nl
KvK nummer: 78171733
BTW nummer: NL003296371B87
Vestigingsdirecteur: Robin van Pelt
Register NRVT: RT155467637
VBO lidnummer: 1210273

A&T Vastgoed Tilburg

Kreitenmolenstraat 55a
5071 BB Udenhout
T: nummer: 06-51385038
E: wj@atvastgoed.nl
KvK nummer: 84814810
BTW nummer: 8633.86.428.B01
Vestigingsdirecteur: Willem-Jan Zwaans
Register NRVT: RT469780810
VBO lidnummer: 1210422

A&T Vastgoed 's-Hertogenbosch

Koedijkstraat 2
5212 SE 's-Hertogenbosch
T: nummer: 06-42359199
E: bram@atvastgoed.nl
KvK nummer: 85380539
BTW nummer: NL004088140B77
Vestigingsdirecteur: Bram Bongers
Register NRVT: RT525769475
VBO lidnummer: 

A&T Vastgoed Gorinchem

Vuurdoorn 5,
4281 MA Andel
T: 06-42165997
E: joost@atvastgoed.nl
KvK nummer: 82458375
BTW nummer: NL003343901B87
Vestigingsdirecteur: Joost Hoekman
Register NRVT: RT99571569
 

A&T Vastgoed Eindhoven

Nachtegaallaan 3
5595 BJ Leende
T: nummer: 06-39265672
E: maja@atvastgoed.nl
KvK nummer: 85497673
BTW nummer: NL 863643498B01
Vestigingsdirecteur: Maja van Eerd
Register NRVT: RT352147370
VBO lidnummer: 

A&T Vastgoed Raamsdonksveer

Gerrit Achterbergstraat 19,
4942 DS Raamsdonksveer
T: nummer: 06-11447505
E: jurgen@atvastgoed.nl
KvK nummer: 83046348
BTW nummer: NL003768768B24
Vestigingsdirecteur: Jurgen Gommers
Register:
Vakkundig gekeurd:

Gezocht

Zelfstandige taxateurs, bouwkundig inspecteurs, aankoopmakelaars en energielabelaars die zich op franchise basis aan willen sluiten bij A & T Vastgoed.

Voor de volgende gebieden:

Oss 
Zaltbommel 
Roosendaal Etten-Leur
Veghel
Best

Bewezen succesvol concept, begeleiding, teamverband en zeer goede verdienste mogelijk. Bij interesse neem contact op met Toine Luijten.

Er zijn ook mogelijkheden voor aspirant taxateurs om eerst het meester gazel traject te doorlopen en zich daarna in één van de bovengenoemde werkgebieden als franchiser te vestigen.